ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   HİZMETLERİMİZ   |   İLETİŞİM
TEKİRDAĞ HALI YIKAMA | TEKİRDAĞ KOLTUK YIKAMA

Halı Yıkama

Halılarınız ücretsiz servisimizle evinizden alınıp tesisimize getirilir. Toz alma işleminden sonra son teknoloji makina parkurumuzda bitkisel deterjanlar ile yıkanır. Kurutulur. Leke ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra tekrar evinize bırakı

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk, kanepe, divan yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Koltuklarınız özel temizleyiciler kullanılarak vakumlu makinalar ile tecrübeli personelimiz tarafından yerinde yıkanır. Bir telefon kadar yakınız.

Yorgan Yıkama

Günlük kullandığımız eşyalarımızın başında gelen yorganlarımızın temizliği ve hijyeni sağlığımız için çok önemlidir. Yorganlarınız büyük makinalarımızda detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Temizlik ve hijyen önemlidir.

Tül Perde Yıkama

Tül perde ağartıcı kullanılmadan yıkanmalıdır. Sıkma ve santrifüj yapılmamalıdır. Temizlik işleminden sonra nemli şekilde asılarak ütü ihtiyacı minimuma indirilmedilir.

Yerinde Halı Yıkama

Camii, okul, kurs, yurt ve işyerlerinde bulunan ve yerinde yıkanması gereken halılar için uzman ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Faturalı garantili ve gerçek temizlik ve hijyen için lütfen bizi arayın.

Overlok

Yeni almış olduğunuz ya da kullanılarak zamanla yıpranmış halılarınız için yıkama işlemi beraber overlok hizmeti de firmamız tarafından yapılmaktadır. Overlok için ayrıca yorulmayın. Bir telefon kadar yakınız.